Trening EMS

20 MINUTOWY TRENING EMS ZASTĘPUJE MIN, 3H NA SIŁOWNI

Nowoczesna forma treningu personalnego na bazie technologii elektrostymulacji mięśni.

Dlaczego warto ćwiczyć z Nami na EMS:

 

*STAŁY NADZÓR I OPIEKA WYKWALIFIKOWANEO TRENERA

Trening EMS w Naszym studio jest zawsze w formie treningu personalnego. Co to oznacza? Każdy z naszych podopiecznych trafia pod opiekę do swojego osobistego trenera. Wspólnie realizujecie obrane cele nie tylko w zakresie aktywności fizycznej, ale również odżywiania i zmiany trybu życia. Indywidualne podejście do każdego sprawia, że możemy realizować dowolny cel adekwatny do Twoich potrzeb. Od teraz nie będziesz już sam w dążeniu do spełniania swoich marzeń o lepszym zdrowiu i sylwetce.

 

 

 

*KOMFORT ĆWICZEŃ

W studiach Get20 zawsze trenujesz sam na sam ze swoim osobistym trenerem, więc nie musisz się martwić o swoje kompleksy. Ponieważ wiemy jak bardzo cenisz swój czas oraz jakość świadczonych Ci usług, zapewnimy Ci wszystko co jest niezbędne zarówno w trakcie, jak również po wykonanym zabiegu. Dostaniesz od nas swoją osobistą bieliznę treningową.

 

 

 

 

 

*BEZPIECZŃSTWO I PROFESJONALIZM

Każdy zabieg EMS w studiach Get20 wykonywany jest przez wykwalifikowanych i certyfikowanych trenerów. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zarówno w zakresie aktywności i metody ems, jak również odżywiania i suplementacji. Sesje treningowe wykonywane są za pomocą urządzeń marki „miha bodytec”, światowego lidera w rozwoju technologii elektrostymulacji mięśni. Wiem jak ważna jest dla Ciebie higiena.

 

 

 

 

Zapraszamy do poznania nowej metody treningu na Nasze stronie
www.moje20minut.pl