Zakładanie konta
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych.
Zmiana hasła
Zmiana danych
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych.
Przed usunięciem konta należy anulować wszystkie rezerwacje. Konto zostanie na stałe usunięte.
Opis zajęć
ABT

Płaski brzuch, smukłe uda i kształtne pośladki - słowa to słowa klucze tego treningu, którego głównym celem jest rzeźbienie brzucha oraz dolnych partii ciała, poprawę siły i kształtu mięśni pośladków oraz ud.

Zajęcia ABT - abdomen, buttocks, thights- są idealne dla osób którym zależy na wymodelowanej sylwetce. Trening odbywa się przy energicznej muzyce w rytm, której wykonujemy ćwiczenia takie jak przykładowo brzuszki czy przysiady.

Oprócz modelowania zajęcia poprawiają kondycję, pomagają w spalaniu tkanki tłuszczowej, pomagają w zgubieniu zbędnych kilogramów i redukują cellulit. Regularne uczęszczanie świetnie wpływa na jędrność i wysmuklenie całego ciała.

Dodatkowym atutem tego typu zdjęć jest aspekt nie tylko estetyczny ale
i zdrowotny, ponieważ silny brzuch to brak problemów z lędźwiami, a dobrze wzmocnione pośladki to gwarancja dobrego samopoczucia oraz wsparcia pleców
i ich siły.

DLA KOGO: dla trenujących regularnie, powracających do treningów po przerwie

CZAS TRWANIA: 50 MINUT

AKTYWNA MAMA

DBAMY O PRZYSZŁE MAMY!  Takie hasło towarzyszy nam podczas dbania o Waszą aktywność fizyczną w tym wyjątkowym okresie jakim jest ciąża.

Zachęcamy do udziału w zajęciach nie tylko ze względu na pozytywny wpływ na wygląd i samopoczucie, ale przede wszystkim ze względu na korzyści w postaci zdrowego ciałaktóre to powinno być dla nas priorytetem w tym szczególnym dla każdej kobiety okresie.

Program zdrowotny zajęć w naszym klubie ma na celu :

 • wzmocnić nasz organizm i przygotować do porodu,
 • zapewnić prawidłową postawę ciała,
 • zmniejszyć dolegliwości bólowe  związane z aparatem ruchu,
 • wzmocnić mięśnie dna miednicy,
 • poprawić krążenie (brak obrzęków rąk i nóg),
 • poprawić przemianę materii,
 • zwiększyć mobilność stawów.

Program ma za zadanie poszerzyć wiedzę wśród Was drogie Panie, jak bezpiecznie ćwiczyć oraz zadbać o Wasze ciała nie tylko w aspekcie wysportowanego ciała, ale przede wszystkim sprawnego i zdrowego. 

DLA KOGO: dla kobiet w ciąży, dla kobiet po ciąży, dla osób starszych, dla osób z bólem pleców i problemami z odcinkiem lędźwiowym 

CZAS TRWANIA: 50 MINUT  

BALET 4-7 lat

Zajęcia mają na celu wspomaganie rozwoju fizycznego oraz artystycznego dzieci w wieku 4-7lat.

Są to zajęcia rytmiczne, które umuzykalniają dzieci. Początkowa ilość ćwiczeń np. technika tańca klasycznego jest dostosowana do wieku dzieci. Udział w zajęciach uczy koncentracji dostosowanej do poziomu rozwoju najmłodszych. Staramy się rozwinąć wyobraźnię oraz zdolności aktorskie dziecka. Uczymy także prostych kroków tanecznych i choreografii, które pomagają w rozwoju fizycznym i orientacji przestrzennej. Inspirujemy i motywujemy dzieci do działania, rozwoju kreatywności i wyrazu artystycznego. 

Program zajęć obejmuje:

 • rozwój koordynacji ruchowej,
 • naukę odpowiedniej postawy ciała,
 • naukę podstawowych pozycji oraz póz baletowych,
 • rozwój umiejętności skupienia i wyciszenia,
 • naukę interpretacji muzyki i rytmu,
 • poznawanie możliwości swojego ciała. 

DLA KOGO: dzieci 4-7 lat

CZAS TRWANIA: 45 MINUT

BEACH BODY

Beach body to interwałowy trening całego ciała. Dzięki odpowiednio dobranemu zestawowi ćwiczeń mamy pewność, że całe nasze ciało pracuje w taki sposób aby zmaksymalizować efekty.

Podczas zajęć wykorzystywane są różne narzędzia pomagające uzyskać nam wymarzoną sylwetkę np. stepy, hantle czy gumy oporowe. Trening ułożony jest tak, aby przy spalaniu tkanki tłuszczowej jednocześnie kształtować sylwetkę.

DLA KOGO: dla trenujących regularnie, dla kobiet i mężczyzn

CZAS TRWANIA: 50 MINUT

BIKINI BURNING

Bikini burning to dynamiczny trening całego ciała. Dzięki odpowiednio dobranemu zestawowi ćwiczeń mamy pewność, że całe nasze ciało pracuje w taki sposób aby zmaksymalizować efekty.

Podczas zajęć wykorzystywane są różne narzędzia pomagające uzyskać nam wymarzoną sylwetkę np. stepy, hantle czy gumy oporowe. Trening ułożony jest tak, aby przy spalaniu tkanki tłuszczowej jednocześnie kształtować sylwetkę.

DLA KOGO: dla trenujących regularnie, dla kobiet i mężczyzn

CZAS TRWANIA: 50 MINUT

 

BOKS

Boks to zajęcia ogólnorozwojowe zwiększające wydolność, poprawiające kondycję oraz koordynację ruchową. Trening pomaga zapoznać się z podstawowymi technikami. Uczy przyjmowania poprawnych pozycji oraz sprawnego wyprowadzania ciosów.

W czasie zajęć angażowane są wszystkie mięśnie, ponadto trening wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, buduje siłę oraz wytrzymałość.

DLA KOGO: dla wszystkich, dla kobiet i mężczyzn

CZAS TRWANIA: 90 MINUT

JOGA

Joga to rodzaj treningu który łączy w sobie trening ciała oraz trening umysłu. Składa się z wielu różnych pozycji nazywanych asanami, które wpływają na odpowiednie rozciągnięcie i wzmocnienie mięśni. Joga stanowi prawdziwy fenomen we współczesnym świecie łącząc w sobie dwa elementy treningu ciało i umysł, a jednocześnie pomaga osiągnąć stan uspokojenia i relaksu. 

Intensywne zajęcia prowadzone przez doświadczonego instruktora z 20 letnim stażem. Bez względu na poziom zaawansowania, każdy uczestnik może wykonywać odpowiednie asany na swoim poziomie. Przede wszystkim, żeby zacząć ćwiczyć jogę nie trzeba być rozciągniętym. Regularne uczestnictwo w zajęciach powoduje coraz większy rozwój i siłę ciała.

W zdrowym ciele zdrowy duch! 

DLA KOGO: dla wszystkich, dla osób 50+

CZAS TRWANIA: 80 MINUT

MINIBAND

Miniband to rodzaj małych gum oporowych o różnej sile obciążenia. Mamy 5 rodzajów obciążenia gum z którymi pracujemy.  Program zajęć nastawiony jest na kształtowanie sylwetki z wykorzystaniem obciążenia oraz gum oporowych.

Gumy miniband to świetne narzędzie do treningu mobilizującego mięśnie oraz ich wzmocnienie. Trening z gumami powoduje np. mobilizację pośladka dzięki czemu pracuje on przy dołożeniu większego obciążenia. Trening opierający się o ćwiczenia z wykorzystaniem gum wzmacnia całe ciało oraz wysmukla sylwetkę. 

 DLA KOGO: dla trenujących regularnie, powracających do treningów po przerwie, 

chcących nauczyć się odpowiednio pracować pośladkiem i udami w treningu 

CZAS TRWANIA: 50 MINUT

MIX TANECZNY 4-7 LAT

Zajęcia mix taneczny dedykowane dla dzieci w wieku 4-7 lat.

 Są to zajęcia rytmiczne, które umuzykalniają dzieci. Początkowa ilość ćwiczeń np. techniki tańca klasycznego jest dostosowana do wieku dziecka. Udział w zajęciach uczy dzieci koncentracji dostosowanej do ich poziomu rozwoju. Staramy się rozwinąć wyobraźnię oraz zdolności aktorskie dziecka. Uczymy także prostych kroków tanecznych i choreografii, które pomagają w rozwoju fizycznym i orientacji przestrzennej. Inspirujemy i motywujemy dzieci do działania, rozwoju kreatywności i wyrazu artystycznego

Program zajęć obejmuje:

 • rozwój kreatywności (zabawy taneczne),
 • rozciągniecie ciała,
 • poznanie bazowych elementów różnych technik tanecznych,
 • nauka choreografii,
 • rozładowanie nadmiaru energii,
 • nauka izolacji poszczególnych części ciała,
 • nauka interpretacji muzyki i rytmu,
 • poznanie możliwości swojego ciała.

DLA KOGO:dzieci w wieku 4-7 lat

CZAS TRWANIA: 45 MINUT 

MODERN JAZZ 7-14 LAT

MODERN JAZZ to propozycja skierowana do dzieci od 7 roku życia.

Styl oparty na tańcu klasycznym, ale pozbawiony jego sztywnych zasad. Poza ważnymi elementami technicznymi tj. skoki czy piruety kładzie również nacisk na ekspresję tancerza, przekazywanie pewnej historii tańcem z wykorzystaniem ciężaru ciała, grawitacji, oddechu, swingów oraz elementów improwizacji.

Na zajęciach będziemy skupiać się na poznaniu możliwości własnego ciała. Zajmiemy się techniką, nauką choreografii, a także poszukiwaniem własnego ruchu i ekspresji. Rozwijaniem kreatywności oraz poziomu umiejętności twórczych. 

DLA KOGO: dzieci 7-12 lat 

CZAS TRAWANIA: 50 MINUT

PILATES

Pilates to system ćwiczeń którego celem jest rozciągnięcie, uelastycznienie oraz wzmocnienie wszystkich mięśni ciała bez ich nadmiernej rozbudowy. Według założeń Pilatesa który jest wynalazcą tego systemu ćwiczeń, metoda ta przyczyniać się ma do:  

 • odciążenia kręgosłupa,
 • poprawy wad postawy,
 • wzmacniania mięśni pleców oraz mięśni głębokich,
 • obniżenia poziomu stresu, 
 • ogólnej poprawy zdrowia i kondycji ciała.

System ten to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Pilates to forma aktywności polecana niemal dla każdego, mogą ćwiczyć seniorzy, osoby z nadwagą a także osoby o słabej kondycji fizycznej. 

DLA KOGO: dla wszystkich, dla osób 50+

CZAS TRWANIA: 50 MINUT

PUMP

PUMP to zajęcia z wykorzystaniem sztangi i obciążenia, które dobierane jest do każdego indywidualnie. Każdy trening to zestaw ćwiczeń oparty na sile oraz wytrzymałości mięśni. Ruchy wykonujemy w odpowiedniej ilości i tempie, w rytm muzyki.

Regularne wykonywanie ćwiczeń powoduje wzrost siły czego efektem jest kształtowanie mięśni całego ciała.

Wielką zaletą tych zajęć jest fakt, że można z łatwością dopasowywać i regulować obciążenie według własnych możliwości oraz po konsultacji z instruktorem.

DLA KOGO: dla trenujących regularnie, dla kobiet i mężczyzn, dla osób chcących wzmocnić i wyrzeźbić ciało

CZAS TRWANIA: 50 MINUT

 

SALSATION

SALSATION to wyjątkowe zajęcia łączące taniec z treningiem. Głównym celem zajęć jest zwiększenie świadomości ciała przez uczestników i rozwój ich muzykalności. Uczestnicy wykonują układ taneczny w którym możemy odnaleźć elementy salsy, zumby czy flamenco. Ważnym elementem treningu jest wczucie się w muzykę, wyrażanie siebie poprzez taniec i interpretacja muzyki poprzez ruch. 

Zajęcia są z rodzaju treningu funkcjonalnego i pozytywnie wpływają na:

 • ogólną sprawność ruchową,
 • poprawiają poczucie utrzymania równowagi,
 • zwiększają świadomość ciała,
 • poprawiają elastyczność, gibkość i zwinność,
 • pozytywnie wpływają na kondycję psychiczną

Jeśli chcesz poprawić swoją ogólną kondycję ciała i umysłu, a przy tym dobrze się bawić to te zajęcia mogą być właśnie dla Ciebie!

DLA KOGO: dla wszystkich, dla kobiet i mężczyzn

CZAS TRWANIA: 50 MINUT

 

SHAPE BODY

 Shape Body wzmacniający trening całego ciała w trakcie trwania jednej sesji. Jedna z najpopularniejszych form pracy nad wszystkimi mięśniami polecana dla ludzi rozpoczynających swój proces treningowy czy powracających po dłuższej przerwie. Zajęcia przeznaczone dla osób o różnym stopniu zaawansowania z uwagi na umiarkowane tempo oraz regulowany dobór obciążenia.

Podczas zajęć wykorzystywane są elementy treningu siłowego jak i treningu typu cardio. Wzmacniane są górne i dolne partie ciała przy użyciu hantli, sztangi, talerzy, maty czy gum oporowych. Kształtowanie sylwetki i zredukowanie tkanki tłuszczowej to główne założenia tego treningu. 

DLA KOGO: dla początkujących, dla trenujących regularnie, dla kobiet i mężczyzn, dla osób powracających do aktywności 

CZAS TRWANIA: 50 MINUT

TRENING OBWODOWY

Trening obwodowy to rodzaj intensywnych ćwiczeń wykonywanych na poszczególnych stacjach. Każda stacja to jedno ćwiczenie, które odbywa się w odpowiednim przedziale czasowym. Tego rodzaju trening zalicza się do treningów interwałowych połączonych z ćwiczeniami siłowymi.

Podczas treningu wysmuklamy sylwetkę oraz polepszamy swoją zwinności i elastyczność całego ciała. 

DLA KOGO: dla wszystkich, dla kobiet i mężczyzn, dla osób powracających do aktywności

CZAS TRWANIA: 50 MINUT

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia zdrowy kręgosłup to forma ćwiczeń która ma korzystnie wpłynąć na postawę ciała, zredukować dolegliwości bólowe w okolicach kręgosłupa, a także rozluźnić i usunąć przykurcze mięśniowe. W związku z odpowiednim doborem ćwiczeń każdy uczestnik w miarę swoich możliwości pracuje nad wzmacnianiem mięśni głębokich, ale także nad wzmocnieniem całego ciała

Program zdrowy kręgosłup to doskonały sposób na odprężenie się z pożytkiem dla zdrowia ! 

 DLA KOGO: dla wszystkich chcących wzmocnić kręgosłup, dla seniorów, dla dzieci, dla kobiet po ciąży, dla kobiet w ciąży

CZAS TRWANIA: 50 MINUT

ZUMBA

Zumba to kompleksowy trening łączący elementy tańca z aerobikiem. Możemy w nim znaleźć elementy fitness takie jak: cardio, wzmacnianie mięśni, pracę nad równowagą i gibkością oraz elementy tańców latynoamerykańskich i tańca brzucha.

Podczas jednej sesji treningowej możemy spalić od 500 do 1000 kcal.

Dzięki prostym układom choreograficznym otrzymujemy intensywny trening z dużą dawką dobrej zabawy. Dzięki formie prowadzonych zajęć oprócz spalania kalorii, redukujemy poziom stresu i wydzielamy endorfiny.

DLA KOGO: dla wszystkich, dla kobiet i mężczyzn

CZAS TRWANIA: 50 MINUT

Rejestracja na zajęcia

Proszę się zalogować
Dodawanie zajęcia

Zajęcia zostały dodane
Edycja zajęcia

Trener został zmieniony
Usunięcie zajęć

Zajęcia zostały usunięte, a powiadomienie wysłane do osób z listy.
Dodawanie zajęć

Zostałeś zarejestrowany na zajęcia!
Usunięcie z listy

Użytkownik został usunięty z listy.
Usunięcie z listy rezerwowej

Użytkownik został usunięty z listy rezerwowej.
Kontakt
Fit And Jump Łódź Widzew Lady Fit
ul. Elsnera 23
92-504 Łódź

tel.: 727 723 600

Cennik
1 wejście - 20zł
Karnet 4 wejścia - 70 zł
Karnet 8 wejść - 120 zł
Karnet 12 wejść - 170 zł
Karnet open - 220 zł

Regulamin do karnetów:
1. Karnety Fit And Jump Łódź Widzew ważne są przez jeden miesiąc kalendarzowy od pierwszego uczestnictwa w zajęciach.
2. Karnety Fit And Jump Łódź WIdzew wydawane są imiennie.
3. Karnety łączą się z inniymi promocjami z uwzgędnieniem regulaminów i informacji o określonych promocjach.
4. Ważność karnetów jest przedłużana jeżeli zajęcia Fit And Jump Łódź Widzew nie odbyły się z powodu świąt, dni ustawowo wolnych lub z winy organizatora.
5. Wykupienie karnetu nie gwarantuje uczestnictwa w zajęciach, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.
6. Rezerwacje miejsc bez utraty wejścia z karnetu można odwoływać max 3 godziny przed zajęciami.
7. Rezerwacje miejsc dokonuje się na stronie www.fitandjump-widzew.pl
Rejestracja na zajęcia

Rejestracja on-line jest możliwa tylko na zajęcia Fit & Jump oraz Fit & Jump Wzmacnianie

Ania
O trenerze
Imię:
Ania
Nazwisko:
Cepa


Opis:

Ania od rana pracuje w korporacji, a po południu dzieli się swoją pasją jaką jest fitness. Jej przygoda z aktywnością ruchową zaczęła się od tańca, a w 2012 roku została instruktorem fitness.

Przygoda dzielenia się miłością do ruchu jaką wtedy zaczęła nadal trwa! Największą radość Ania czerpie z patrzenia na sukcesy jakie osiągają jej podopieczni i postępy jakie czynią uczestnicy jej zajęć.

Ania lubi wszystkie formy fitness od choreograficznych, przez wzmacniające, aż po prozdrowotne.


Monika
O trenerze
Imię:
Monika
Nazwisko:
Gadzińska


Opis:

Monika przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat w zespole „Parbat”,
z którym zdobywała liczne osiągnięcia w ogólnopolskich turniejach tańca. Od tego czasu taniec obecny jest jej w życiu bez przerwy.

Ukończyła studia I stopnia na kierunku Taniec spec. Tancerz-choreograf, następnie uzyskała tytuł magistra Pedagogiki Tańca i Choreografii. Praktyki zawodowe odbyła w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Posiada kilkuletnie doświadczenie jako nauczyciel tańca. Może pochwalić się współpracą z placówkami oświatowymi takimi jak: Międzynarodowe Przedszkole „Tęczowy Świat Dziecka”, Przedszkole Uniwersytetu Łódzkiego, Przedszkole „Barwne Dzieci”, „Pokaż Świat” oraz „Magnolki”
w Konstantynowie Łódzkim, Anglojęzyczną Szkołą Podstawową oraz współpracą łódzkimi szkołami tańca m.in. Active Movement oraz Odoriko.

Monika pracowała z wieloma znanymi tancerzami i choreografami.
Brała udział w pracy przy teledyskach Marii Sadowskiej i holenderskiego zespołu Epica. Występowała jako tancerka podczas Gali Wyborów Mistera Polski 2018. Statystowała w wielu polskich i zagranicznych produkcjach filmowych m.in. „Powidoki” w reżyserii Andrzeja Wajdy.

Od zawsze zakochana jest w tańcu klasycznym i technice tańca współczesnego. Zaraża uczniów pasją do tańca i dąży do tego aby posiadali perfekcyjną technikę.


Basia
O trenerze
Imię:
Basia
Nazwisko:
Zabrowicz


Opis:

Basia to absolwentka Uniwersytetu Medycznego z wieloletnim stażem instruktora fitness oraz trochę krótszym stażem trenera personalnego.
Jej przygoda z fitnessem rozpoczęła się od zajęć grupowych u instruktora, który stał się jej motywacją i siłą napędową do działania.

Podczas zdobywania doświadczeń natrafiła i zafascynowała się tematem fizjoterapii uroginekologicznej. Doprowadziło to ją do ukończenia kursów
z tego zakresu. Dodatkowo zdobyła wiedzę w zakresie aktywności
dla kobiet w ciąży i po ciąży. Cała zdobyta wiedza dała jej możliwość pomagania kobietom w ciąży w byciu aktywnym oraz pomagania
w powrocie do zdrowej sprawności ruchowej po porodzie.

Basia wyznaje zasadę:
Motywacja jest tym co pozwala zacząć, nawyk jest tym co pozwala wytrwać w dążeniu do określonych celów.

 


Krysia
O trenerze
Imię:
Krysia
Nazwisko:
Lis


Opis:

Krysia to niezwykle uśmiechnięta i pozytywna osoba. Z wyształcenia jest socjologiem, ale jej pasją jest taniec i fitness. Swoje początki fitnessowej przygody wiąże z kursami tańca towarzyskiego gdzie zaznajomiła się
z technikami różnych stylów tanecznych. Poprzez liczne warsztaty oraz szkolenia doskonaliła i nadal doskonali swoje umiejętności. Brała udział
w licznych warsztatach ulubionej bachaty, salsy czy reggetonu. Chętnie czynnie uczestniczy w maratonach Zumby.

Krystyna jest licencjonowanym instruktorem Zumba® Fitness od 2014 roku, instruktorem Zumba®Kids & Zumba®Kids Jr oraz Zumba® Gold. Należy do międzynarodowego stowarzyszenia Zumba Instructor Network. Bycie instruktorem dla Krsysi to nieopisana radośc, co widać na jej każdych zajęciach.

Ukończone szkolenia:

- Instruktor Zumba® Fitness

- Instruktor Zumba®Kids & Zumba®Kids Jr

- Instruktor Zumba® Gold

- Zumba World Rhytmes: Brasil Course, India Course, Africa Course, Caribbean Course

- Fitness University – Reggaeton – warsztat metodyczny

- Fitness University – Stretching – warsztat metodyczny

- Premium Sport Academy – Kobieta na siłowni

- Instruktor fitness - aerobic

Od Krysi: " Jeśli chcesz zobaczyć w jaki sposób dzielę się swoją pasją do tańca, pozytywną energią i zarażam uśmiechem, a przy okazji motywuję do ruchu i spalania kalorii poprzez zabawę to serdecznie zapraszam na salę fitness!"


Krystian
O trenerze
Imię:
Krystian
Nazwisko:
Kujawiński


Opis:

Absolwent Politechniki Łódzkiej, zawodowo zajmujący się programowaniem. Jego miłość do sportów walki zrodziła się 10 lat temu podczas jego pierwszego turnieju boksu tajskiego. Na przestrzeni lat trenował muay thai, ju-jitsu, kickboxing, boks. Poza salą treningową lubi spędzać czas aktywnie na wycieczkach rowerowych oraz w towarzystwie bliskich mu osób. 

Od Krystiana : „Jeśli chcesz poznać tajniki walki wręcz, wzmocnić swoje ciało i ducha poprzez aktywność fizyczną, a także spędzić czas wśród pozytywnie zakręconych osób - serdecznie zapraszam!”

 


Lila
O trenerze
Imię:
Lila
Nazwisko:
Sayed


Opis:

Lila to wulkan energii - trenerka z wieloletnim stażem, pozytywnie nastawiona, dynamiczna i zarażająca pozytywną energią. Z wykształcenia dziennikarka i filozofka z zamiłowania trenerka fitness.

Preferuje dynamiczne zajęcia na których trenuje całe ciało. Jej ulubiony zestaw akcesoriów do ćwiczeń to step i hantle, ale i inne kombinacje przyrządów do ćwiczeń jej nie straszne. Zajęcia prowadzone przez Lilę
to wzmacnianie, budowanie formy i endorfiny. 


Klaudia
O trenerze
Imię:
Klaudia
Nazwisko:
Kacprzak


Opis:

Klaudia z wykształcenia jest analitykiem. Swoją przygodę z treningami rozpoczęła będąc jeszcze w liceum,a wspomina to tak: "Gdy przyszłam pierwszy raz na zajęcia nie spodziewałam się, że trening będzie aż tak ciężki. Już wtedy jednak wiedziałam, że kiedyś zostanę instruktorem". Poza treningami na sali uwielbia spoty zimowe, a w szczególności narty.


Zajęcia prowadzone przez Klaudię to mieszanka ćwiczeń wzmacniająco-spalających, jej ulubione partie mięśniowe to plecy i pośladki dające podparcie całemu ciału. 

Swoje zajęcia kieruje do każdego bez względu na wiek, płeć czy aktualny poziom kondycji fizycznej. Jeśli chcesz zadbać o zdrową sylwetkę
i naładować się pozytywną energią to zajęcia Klaudii na pewno Ci w tym pomogą.


Kinga
O trenerze
Imię:
Kinga
Nazwisko:
Dulak


Opis:

Kinga to trenerka z pasją i szeroką wiedzą treningową. O sobie opowiada tak: "Kiedy kilkanaście lat temu postanowiłam popracować nad swoją sylwetką i rozpoczęłam regularne treningi, nie sądziłam, że zostanę trenerem. Na początku była to tylko moja pasja, ale po jakimś czasie widząc, jak wiele pozytywnych zmian dzięki regularnym ćwiczeniom
oraz zdrowej, zbilansowanej diecie dokonało się w moim organizmie zapragnęłam pomagać innym."

Pragnienie dzielenia się doświadczeniem doprowadziło do uzyskania przez Klaudię licencji trenera personalnego, instruktora fitness, instruktora pilates oraz dietetyka. Stale dąży do poszerzania swojej wiedzy
i uczestniczy w dodatkowych kursach i szkoleniach.
Kładzie nacisk na fachową wiedzę i kompetencje.

Nieszablonowo podchodzi do treningów traktując ciało i umysł jako spójną jedność. Poza treningami i zdrowym odżywianiem pragnie nauczać również akceptacji siebie i pomagać w odkrywaniu piękna, które jest
w każdym.