Agnieszka Rudniak

Aga to właścicielka i założycielka klubu Lady Fit/ Fit and Jump Łódź Widzew. Ze sportem związana od dzieciństwa, motywacja i zacięcie do nowych wyzwań to jej duży atut. Jest licencjonowanym instruktorem zajęć fitness międzynarodowej federacji IFFA. Zamiłowanie i pasja do treningów cardio poprowadziły ją w stronę trampolin i została jednym z pierwszych instruktorów zajęć Fit and Jump. Cały czas stara się zgłębiać swoją wiedzę, aby każdy kto przychodzi  na jej zajęcia nauczył się pracować ze swoim ciałem i mógł osiągać wymarzone cele. Zawsze chętnie wspomoże swoją wiedzą oraz doradzi jak rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Agnieszka to także trener personalny i ambasador Personal Training Academy PTA, profesjonalnej akademii trenerów personalnych, nastawionych na rozwój i nowe doświadczenia.

Kasia Bogdańska

Kasia to zawsze uśmiechnięta i pełna energii osoba. Jak to mówią w małym ciele DUŻY CZŁOWIEK. Swoim entuzjazmem zaraża wszystkich uczestników jej zajęć. Jest licencjonowanych instruktorem fitness szkoły Open Mind, a także instruktorem zajęć Fit and Jump. Ze sportem związana od zawsze- trenowała pływanie i judo. Uwielbia zajęcia o wysokiej intensywności, ale najważniejsze jest dla niej zadowolenie uczestników zajęć. Pozytywne nastawienie, uśmiech i satysfakcja jest nieodłącznym elementem jej zajęć. Kasia to również trener personalny akademii Personal Treiners Academy, cały czas rozwija swoje umiejętności i poszerza swoją wiedzę.

Ewelina Janas

Ewelina to zakochana w sporcie, pasjonatka różnych form treningu. Bardzo sympatyczna zaraża swoim optymizmem. Niech nie zmyli Was jej anielski uśmiech bo jej zajęcia to mega energia i duży wycisk. Jest licencjonowany Instruktor zajęć na trampolinach Fit and Jump oraz instruktorem zajęć fitness akademii Personal Treiners Academy. Ze sportem jest związana od najmłodszych lat. Swoją sportową przygodę zaczynała jako zawodniczka koszykówki. Reprezentantka kraju na mistrzostwach Europy w Moskwie. Jej przygoda z fitnessem rozpoczęła się właśnie w Lady Fit.

Agnieszka Łanowa

Aga to instruktor z wielką pasją i zaangażowaniem. Jest absolwentką pedagogiki terapeutycznej z rehabilitacją ruchową. Od około 20 lat uprawia różnego rodzaju formy fitness.
Dotychczas jej ulubione formy zatęć to step, siłownia i zumba, do momentu w którym pojawił się w jej życiu deepWORK. Ten funkcjionalny trening całego ciała stał się jej pasją, dlatego postanowiła zgłębić swoją wiedzę i została licencjonowanym instruktorem deepWORK. W tym kierunku rozwija się jako instruktor i będziecie mogli z nią poćwiczyć w Lady Fit.

Roksana Zosia Rybacka

Ruch jest nieodłączną częścią życia Zosi , daje jej energię i moc do podejmowania coraz to nowych wyzwań, uspokaja i wywołuje ogromny uśmiech! Jej zajęcia charakteryzują się pokładami pozytywnej energii, dobrej zabawy i motywacją, a dzięki wiedzy, jaką posiada także wysokim profesjonalizmem.
Zosia rozwija swoje umiejętności i w 2017 roku przeszła szkolenia pozwalające prowadzić zajęć Stretchingu oraz Pilatesu. Licencjonowany instruktor Fit and Jump, dyplomowany tancerz-choreograf, absolwentka kierunku “Taniec” na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Zosia jest także instruktorem tańca nowoczesnego i współczesnego, w 2015 roku stworzyła i zrealizowała swój autorski spektakl taneczny “Bez Sensu” wystawiany w teatrze Zamiast w Łodzi.

Gosia Zimnowodzka

Gosia to osoba z wielkim uśmiechem na twarzy i dużą dawką pozytywnej energii. Z fitnesem zwiazana od 10 lat, cały czas pogłębia swoją wiedzę i zdobywa nowe doświdczenia. Jest absolwentką AWF jako instruktor fitness, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością kulturystyka. a także pedagogiki UŁ.

Charyzmatyczna kobieta, która pragnie zarażać wszystkich aktywnością fizyczną na każdym etapie życia. Wymagająca i motywyjąca zjednuje sobie symapę innych. Instruktor charakteryzujący się zaangażowaniem i profesjonalizmem, kładzie nacisk na prawidłową technikę. Wparadjcie do Gosi na zajęcia Step & Shape.

 

Ola Krajewska

Aleksandra Krajewska -trener, szkoleniowiec, dyplomowany instruktor fitness. Od 12 lat profesjonalnie związana z fitnessem. Pasjonatka jogi, treningów interwałowych i funkcjonalnych. Uczestnik wielu szkoleń oraz międzynarodowych konwencji i workshopów, m.in. Education Total Body Conditioning with Jannie Lindeque , Mental Body z Marta Wawszczyk , Aerobic Ball Marta Wawszczyk , Dance Choreo with Anja Ringkamp, Step Basic, Advanced Step, OM Joga -stopień I, OM Joga -stopień II, Aerobox, Stretching, Pilates i inne. Na treningach dba nie tylko o jakość i precyzję wykonywanych ćwiczeń ale także o dobrą i przyjazną atmosferę, aby trening był prawdziwą przyjemnością i dawał dużo energii i radości.